5 gadżetów kosmetycznych i nie tylko-must have!

W świecie makijażu nie ma na nudę! W swoich kosmetyczkach macie zapewne wiele gadżetów i dodatków kosmetycznych bez których nie możecie się obejść. Dziś poznacie gadżety i kosmetyki, które będą kolejnym must have w waszej toaletce. Do dzieła! 5 gadżetów kosmetycznych i nie tylko-must have!

Pędzel pędzlowi nie równy!

pędzel do wszystkiego

źródło: notey.com

Zapewni macie wiele pędzli, ale ten tutaj po prostu musi znaleźć się u was! Ten pędzel pozwoli wam na stworzenie całego makijażu. Możecie znaleźć wiele filmików, które udowodnią wam, że stworzenie makijażu jednym(tym) pędzlem jest możliwe!

Peeling bez wody!?

płatki kosmetyczne peeling

źródło: rossmann.de

Jak wiecie peeling to dość czasochłonna praca, więc jeżeli nie macie na to czasu, wystarczy, że użyjecie tych płatków! Nie musicie zamaczać ich w wodzie, wystarczy, że namoczycie go w płynie miceralnym i zacznie tak ja zwykłym peelingiem ścierać naskórek!

Cienie się sypią, ale nie zawsze!

cienie w kredce

źródło: makeupalley.com

Cienie, czy pomadki w kredce są totalnym must have! Bez problemu możecie włożyć je do torby bez obawy, że ubrudzą wam całą torebkę. Dodatkowo aplikacja kosmetyków w taki sposób jest łatwiejsza, a dla niektórych nawet przyjemniejsza!

Akcesoria do mycia pędzli

pomoc do mycia pędzli

źródło: makeup.vidalondon.net

Mycie pędzli jest bardzo ważne! Jednak niekoniecznie musimy używać tylko swoich dłoni! Jeżeli chcecie żeby wasze pędzle były czyste, ale potrzebujecie pomocy wystarczą wam gadżety, które możecie znaleźć w drogeriach, czy na serwisach aukcyjnych. Tego typu akcesoria lepiej jest kupować przez internet ponieważ można je znaleźć za bardzo małe pieniądze!

Organizery!

organizacja kosmetyków

źródło: bedbathandbeyond.com

Organizery do kosmetyków mogą być bardzo drogie, jeżeli jednak chcecie taką perełkę warto poszukać takich organizerów w internecie, ponieważ są o wiele tańsze.

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *