5 kroków do pięknych rzęs

Długie rzęsy są marzeniem każdej kobiety, jeżeli tu trafiłaś, zapewne jesteś jedną z nich. Dlatego też nie przeciągajmy już dłużej, tylko przejdźmy do rzeczy. 5 kroków do pięknych rzęs.

5 kroków do pięknych rzęs

Olejki na włosy, olejki na twarz, olejki na rzęsy!

olej do rzęs

źródło: belashed.org

Jak wiecie, naturalne oleje mają bardzo pozytywny wpływ na nasze ciało i włosy, ale nie tylko! Rozprowadzenie olejku rycynowego bądź oliwy z oliwek wyczyszczoną szczoteczką od mascary spowoduje, że wasze rzęsy będą dłuższe. Taką terapię warto stosować przed 2 do 3 miesięcy, aby zobaczyć widoczne efekty.

Po drugie nawilżenie

wazelina na rzesy

źródło: adriavasil.com

Wazelina może także mieć zbawienny wpływ na nasze rzęsy, dlatego też warto ją nakładać szczoteczką do rzęs, czy też grzebyczkiem. Odpowiednio nawilżone rzęsy staną się zdrowsze i grubsze, dzięki temu będą wydawały się gęściejsze, a spojrzenie stanie się kocie.

Regularne tuszowanie

tuszowanie rzęs

źródło: portal.weloveshopping.com

Regularne tuszowanie rzęs spowodują, że będziemy je układać w taki sposób, jaki chcemy, po regularnym tuszowaniu, a raczej szczotkowaniu zaczną rosnąć pod odpowiednim kątem i zaczną się wydłużać.

Po czwarte pielęgnacja

demakijaż

źródło: hellomagazine.com

Bardzo łatwo o tym zapomnieć, ale demakijaż ma także duży wpływ na porost i kondycje naszych rzęs. Oprócz tego, że makijaż z naszych oczu musi być zmywany, to jeszcze musi być zmywany w odpowiedni sposób! Najlepiej jest przyłożenie do oka namoczonego w płynie wacika i odczekanie aż makijaż się rozpuści, lepiej jest unikać pocierania wacikiem o oko.

Doklejanie nie jest takie złe

doklejanie rzęs

źródło: dhgate.com

Doklejanie nie jest takie złe ani trudne. Odpowiednio doklejone rzęsy nie zniszczą naszych naturalnych, a możemy dzięki nim osiągnąć niesamowite efekty. Warto pamiętać, że rzęs nie naklejamy na nasze własne! Na początek warto wybrać rzęsy, które nie będą się drastycznie różniły od naszych naturalnych!

Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak sprawić, aby wasze rzęsy wyglądały jeszcze piękniej sprawdźcie ten blog. Dowiecie się na nim  m.in jakie są szybkie sposoby na piękne brwi oraz znajdziecie wiele porad na temat pielęgnacji i makijażu.