Jaka powinna być igła do makijażu permanentnego?

Na rynku makijażu permanentnego mamy dość duży wybór igieł. Jednak nie zawsze wiemy, który model wybrać i jaka igła będzie odpowiednia. Tutaj odpowiemy na to pytanie.

igła do makijażu permanentnego

Źródło: biotekpolska.pl

Czym powinna wyróżniać się idealna igła do makijażu permanentnego?

Perfekcyjna igła to podstawa dobrze wykonanego makijażu permanentnego. Musi być ona wykonana z wysokiej jakości materiałów, aby działała niezawodnie. Poniżej przedstawiamy wypunktowane wymagania, które musi spełniać perfekcyjna igła do makijażu permanentnego.

  • Idealna stabilność

Ta cecha jest niezbędna, jeśli chcemy otrzymać perfekcyjny makijaż permanentny. Dzięki stabilności igły, ruchy ręki będą pewne i idealne. Stabilność igły umożliwia również na równomierne dawkowanie barwnika. Maksymalną wydajność igły oraz pigmentu, a także brak konieczności wykonywania poprawek.

  • Optymalny rozmiar wlotu powietrza

Wlot nie może być zbyt mały. Dzięki odpowiedniemu rozmiarowi otworu, ciśnienie wewnątrz kartridża jest optymalne. To sprawia, że barwnik ma zapewniony równomierny przepływ, nic nie ma prawa się zapchać. Jednocześnie umożliwia perfekcyjne wykonanie makijażu.

  • System Color Dynamic Control

Dzięki temu specjalnemu systemowi możemy uzyskać maksymalną intensywność koloru, po wykonaniu zaledwie jednego przejścia. Dzięki temu masz pewność, że uzyskasz idealny odcień.

  • Wysokiej jakości materiały zapewniające delikatność

Podczas pracy igłami od Biotek mamy pewność, że nie uszkodzimy mocno skóry. Linia wykonana przez oferowane igły jest zdecydowanie prostsza, niż linia wykonywana przy użyciu igieł konkurencyjnych firm. Świetnie sprawdza się również na skórze wrażliwej.

Źródło: biotekpolska.pl

  • Różne techniki

Z prezentowanymi przez nas igłami linergistka może pracować pod różnym kątem. Oprócz tego, nie musi się trzymać jednej techniki. Tutaj może używać różnych metod.

Dzięki temu rodzaju igłom wykonasz perfekcyjny makijaż i nie musisz obawiać się, że coś stanie się ze sprzętem i zadziała nie tak jak powinno. Firma Biotek ma wysokiej jakości akcesoria do makijażu permanentnego.

Kliknij tutaj i sprawdź ich ofertę. Zapraszamy!

Źródło: biotekpolska.pl