Kurs makijaż permanentny – czy warto?

Czy zastanawiasz się na kursem makijażu permanentnego, ale nie wiesz, czy warto? Tutaj pomożemy rozwiać Twoje wątpliwości. Wyjaśnimy jak wygląda kurs makijażu permanentnego i podpowiemy gdzie można go zrobić zyskując atrakcyjne rabaty na urządzenia do makijażu permanentnego.

Szkolenia makijaż permanentny www.biotekpolska.pl

Szkolenia makijaż permanentny www.biotekpolska.pl

 

 

Kurs dla początkujących z makijażu permanentnego:

Podczas kursu z makijażu permanentnego poznają Państwo techniki makijażu permanentnego ust, brwi i oczu. Jest ich wiele, wszystko po to, aby makijaż permanentny wyglądał jak najbardziej naturalnie.

Na podstawowych szkoleniach Basic w Biotekpolska.pl nauczą się Państwo technik rysunku wstępnego, posiądą wiedzę w zakresie Kolorymetrii oraz odbędą szkolenie w zakresie pigmentacji. Podczas zajęć teoretycznych poznają Państwo elementy dermatologii, higienę pracy, zostaną zapoznani z obsługą i budową urządzeń do makijażu permanentnego oraz z akcesoriami niezbędnymi do pracy (igły, barwniki). Na szkoleniu w Biotek przekazywana jest wiedza z zakresu wskazań i przeciwwskazań do makijażu permanentnego, pielęgnacji tego typu makijażu, nauczą się Państwo odpowiednio dobierać barwy, poznają lepiej barwniki i poznają wiele innych elementów.

Nieodłącznym elementem szkoleń są zajęcia praktyczne, gdzie makijaż permanentny jest wykonywany na modelach.

Najbliższe terminy szkoleń z makijażu permanentnego w Biotek to:

  • 18 – 22 marca 2019
  • 13 – 17 maja 2019
  • 3 – 7 czerwca 2019

Osoby odbywające szkolenie z makijażu permanentnego na koniec otrzymują specjalny certyfikat.

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozostałymi szkoleniami zapraszam na stronę http://www.biotekpolska.pl/szkolenia/

Ile zarabia linergistka?

Na finalne zarobki linergistki składa się wiele czynników. Na przykład to, jaką miała opinię wcześniej świadcząc zabiegi upiększające, a także miejsce w którym znajduje się jej salon, popularność i ilość klientów. Najbardziej cenione są linergistki, które mają duże doświadczenie i nieposzlakowaną opinię.

Pracując na etacie w gabinecie kosmetycznym jako linergistka możemy zarobić od 2700 do 3000 netto. Oczywiście więcej zarobimy prowadząc własną działalność, ale wiadomo najpierw trzeba gdzieś zdobyć doświadczenie, więc praca na etat będzie najlepszym początkiem do zdobycia własnych klientów i wyrobienia dobrej opinii.