Najlepsze kosmetyki z Ameryki

Mamy dla was zestawienie kosmetyków z USA, które warto zamawiać bądź przywozić! Niektóre reklamowane produkty nie są warte swojej ceny, dlatego też przygotowaliśmy dla was zestawienie najlepszych kosmetyków, które są totalnym must have!

Najlepsze kosmetyki z Ameryki

źródło: youtube.com

URBAN DECAY

Jest to marka znana i kochana na całym świecie największą popularność zyskała baza tej firmy i to właśnie na nią powinniście polować!

ANASTASIA BEVERLY HILL

Przy tej marce zwrócicie uwagę szczególnie na kredkę do brwi, jest to jeden z chętniej kupowanych produktów do brwi. Jak już wiadomo, wraz z jakością idzie cena, która jest zwrotna, dlatego też dobierzcie odpowiedni kolor, aby nie wydać pieniędzy na marne!

BUMBLE & BUMBLE

Są to kosmetyki do włosów, które sprawiają, że nasze włosy są zupełnie nie do poznania, możemy znaleźć. Z tej marki znajdziecie m.in. szampony, czy też odżywki.

rzęsy z Ameryki

źródło: pixabay.com

Rzęsy Ardell

Jak wiecie, bez problemu dostaniemy je w Polsce, są one dobre jakości, jednak wcale nie tanie, co nie oznacza, że nie warto ich kupować! Jeśli jednak będziecie w Ameryce, zwróćcie uwagę, czy nie są w przecenie, ponieważ czasami można je kupić dużo taniej niż u nas.

Mac Cosmetics

Niektóre z produktów Mac’a nie są niestety u nas dostępne, dlatego też wiele osób podczas podróży do USA kupuje niedostępne u nas kosmetyki, czasami okazuje się także, że są one tańsze niż u nas!

NARS

Kosmetyki z tej półki cenowej są drogie, dlatego też przed zakupem przez internet czy też nawet tym na miejscu warto zaopatrzyć się w kilka próbek i zobaczyć, np. który odcień podkładu będzie dla nas najlepszy.

Kylie Cosmetic

Co do jakości produktów opinie są podzielone, jednak nie można im odmówić popularności, warto zwrócić uwagę szczególnie na pierwsze paletki Kylie Jenner oraz płynne pomadki. Robiąc zakupy tych produktów przez internet, róbcie to z oficjalnej strony, stacjonarne kosmetyki Kylie znajdziecie w USA.

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *