Najlepsze makijażowe instagramowe inspiracje na Halloween – Top 4

Do Halloween zostało niewiele czasu, więc te z was, które jeszcze nie mają pomysłu na przebrania ucieszą się wieścią, o zebranych w  jednym miejscu najlepszych makijażowych instagramowych inspiracjach na Halloween!

Najlepsze makijażowe instagramowe inspiracje na Halloween – Top 4

Strasznie, straszna inspiracja?

https://www.instagram.com/p/BMDHQndhHda/

Jest to jedna z trudniejszych do wykonania inspiracji, może i spędzicie nad nią trochę czasu, ale jest naprawdę boska!

Zostać wybranką Jokera, nie jest problemem!

Rok 2016 bezapelacyjnie wygrywa Harley Quinn, bo przecież każda z nas chciałaby zostać wybranką Jokera! Jest to jeden z najprostszych makijaży ponieważ nie musi zostać wykonany perfekcyjnie! Jeżeli macie chłopaka musicie wybrać tę postać i namówić swojego wybranka na strój Jokera!

Straszna Nikkie!

https://www.instagram.com/p/BL9ZqCYjGZq/?

Jeżeli chcecie żeby waszych brwi nie było widać jeszcze bardziej możecie do tego celu użyć kleju, zwykłego kleju do dzieci! Kiedy przeschnie nakładacie na nie podkład 😉

Nie takie Halloween straszne jak je malują!

https://www.instagram.com/p/BMCMT2mDPYA/?

Coś bardziej przyjaznego oczom, ta inspiracja jest wprost od @dressyourface, co powiecie na mniej straszną pierwszą wersję tego makijażu? Ta inspiracja wymaga trochę wprawy jednak, nie załamujcie się dacie radę do Halloween zdążycie się jeszcze poduczyć! 😉

Cukierek albo psikus!

Pamiętajcie, że to tylko inspiracje, w Halloween nie chodzi w ogóle o całkowite odwzorowywanie makijaży. Najważniejsza jest zabawa. Kosmetyki jakie zostały użyte w filmikach wcale nie musza być waszym wzynacznikiem, korzystajcie z tego co macie! Na Instagramie, czy innych portalach znajdziecie wiele podobnych filmików, czerpcie inspiracje z nich wszystkich!

Strasznego Halloween, życzy sztuka-makijazu.pl!

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *