Nowy trend w makijażu permanentnym, który musisz znać!

Wraz z rokiem 2017 przyszedł do nas nowy trend w makijażu permanentnym. Sztuczne piegi szturmem podbijają świat urodowy. Jeszcze do niedawna uroda z piegami była uważana za mało pożądaną, jednak w tym roku wszystko się zmieniło!

źródło: pixabay.com

Piegi stały się atutem, który dodaje nam delikatności, uroku i atrakcyjności. Można powiedzieć, że „zapotrzebowanie” na piegi rozpoczęło się od Instagrama, którego to szturmem podbijają dziewczyny z piegami! Choć taka uroda może nie wydawać się atrakcyjna dla potencjalnych reklamodawców, na pewno urzeka wszystkich swoją oryginalnością. Rudzielce mają lepiej? Otóż tak dziewczyny, na których głowach gości kolor rudy mają tendencje do piegów, które rozkwitają na ich twarzy wraz z nadejściem pierwszych słonecznych dni. Nie oznacza to, że brunetki, blondynki i szatynki nie mogą mieć piegów! Nawet jeżeli nie pojawiają się one u nas naturalnie, bez problemu możemy je sobie zrobić. Makijaż permanentny nazywany tatuażem pozwala nam na „zrobienie” sobie piegów. Barwniki, które wnikają w naszą skórę, są bezpieczne i nie zostają z nami do końca życia, tak jak bywa to w przypadku prawdziwego tatuażu.

źródło: biotekpolska.pl

Warto jednak dokładnie sprawdzić salon, w którym taki makijaż będzie wykonany, bo chociaż makijaż permanentny ma zniknąć po jakimś czasie, często zdarza się, że został wykonany nieprawidłowo i wnika w głębszą warstwę naszej skóry. Przede wszystkim ważne jest, żeby osoba, która taki makijaż będzie nam wykonywać, była doświadczona, ważne jest też, aby aparat do makijażu permanentnego był dobry jakościowo, ponieważ nieważne jak linergistka będzie doświadczona taki makijaż permanentny może się nie udać, a my będziemy żałować takiego zabiegu. Piegi wykonane permanentnie od razu po zabiegu wyglądają jak bąble po ukąszeniu komara, nie bójcie się tego! Jest to normalne zachowanie naszej skory po zabiegu, po kilku dniach bąble zamienią się w wasze upragnione piegi. Coraz więcej blogerek, choć się nie przyznaje, decyduje się na taki zabieg, te osoby, które zrobiły sobie taki zabieg, zapewniają, że jest to zdrowsze niż wystawienie skóry na słońce. Jak jest naprawdę, musicie wybrać same, ale na pewno permanentne piegi będą trwalsze i szybciej widoczne!

Comments

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *