Jak ocieplić twarz bronzerem?

Ocieplanie twarzy bronzerem to nie to samo co jej konturowanie, dlatego też chcemy wam pokazać, co różni ocieplanie, a konturowanie twarzy bronzerem. Wytłumaczymy i pokażemy także jak ocieplić twarz bronzerem.Jak ocieplić twarz bronzerem?

ocieplanie twarzy bronzerem

źródło: pinterest.com

Największą różnicą między opalaniem się i konturowaniem jest nakładanie produkt, a mianowicie kiedy chcemy się opalić, nakładamy produkt w miejsca i w taki sposób, jaki opala nas słońce, tzn. nakładamy bronzer wokół twarzy, na szczyt polików, nos, brodę oraz USZY! Pamiętajcie, że uszy to ta części ciała, która opalamy najszybciej. Chcąc opalić naszą twarz, musimy dobrać produkt, którego kolor będzie przypominał kolor naszej pierwszej opalenizny. Nie można jednoznacznie określić, jaki to kolor, bo każda karnacja opala się w inny sposób. W odróżnieniu od opalania podczas konturowania wybieramy kolor „cienia”, tzn. konturując twarz, przyciemniamy miejsca w taki sposób, jakby padało światło, a np. nasza kość policzkowa była przyciemniona, jednak nienaturalnie, a czasami bardziej intensywnie, nie oznacza to, że nie rozblendowujemy produktu! Niektóre firmy wyróżniają pudry brązujące i konturujące, może to nieco ułatwić nam wybór kosmetyku, dzięki któremu ocieplimy/wykonturujemy naszą twarz

Warto wiedzieć: Konturowanie i opalanie to dwa różne zabiegi, dlatego też można stosować je osobno bądź łączyć ze sobą.

źródło: beautytipsbysud.wordpress.com

Na górnym zdjęciu możecie zobaczyć jak ocieplać twarz bronzerem, natomiast na dolnym jak ją konturować. Podczas konturowania warto dodać także element rozjaśniający, mokry np. korektor bądź suchy np jaśniejszy puder.

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *