Sposób na tani makijaż permanentny

Makijaż permanentny nie jest tanią usługą, ale jest sposób na to, aby móc skorzystać ze zniżki na makijaż permanentny. Sprawdź z nami ile kosztuje makijaż permanentny i co zrobić, aby zapłacić za niego mniej.

sposób na makijaż permanentny

Źródło: pixabay.com

Ile kosztuje makijaż permanentny?

Zależy to od tego jaki rodzaj makijażu będzie wykonywany i którą metodą. Makijaż permanentny brwi metodą piórkową, czyli dorysowanie pojedynczych włosków na skórze, które w najbardziej naturalny sposób będą przypominać prawdziwe brwi kosztuje od 900 do 1200 zł. Natomiast metodą cieniowania, polegającą na wyrównaniu kształtu i podkreśleniu koloru brwi również kosztuje od 900 do 1200 zł.

Makijaż permanentny oczu: podkreślenie kreski górnej to koszt 500 – 700 zł. Makijaż kreski dolnej od 350 do 500 zł. Natomiast mocne podkreślenie oczu z efektem eyelinera to od 750 do 850 zł.

Makijaż permanentny ust: poprawienie konturu około 750 zł, kontur z cieniowaniem, który optycznie powiększy usta to 1000 zł, a kontur z wypełnieniem to 1200 zł.

Dlaczego makijaż permanentny jest drogi?

Ostateczna cena makijażu permanentnego zależy od wybranej metody, powierzchni malowanej skóry, a także ilości zużytego w tym celu barwnika. Makijaż permanentny jest wykonywany przez wykwalifikowane linergistki po kosztownych szkoleniach. Wysokiej jakości barwniki oraz specjalistyczny sprzęt również nie należy do tanich rzeczy. Dlatego makijaż permanentny trochę kosztuje.

Źródło: pixabay.com

Gdzie zaleźć tani makijaż permanentny?

W Biotek Polska makijaż permanentny może być tani. W Biotek modelki na szkoleniach linergistek z makijażu permanentnego mają szansę na dużą zniżkę. Biorąc udział w egzaminie końcowym jako modelka, za makijaż permanentny oczu kreskę górną i dolną zapłacimy 300 zł, makijaż permanentny ust 300 zł, a makijaż permanentny brwi to też jedyne 300 zł. Co niezwykle ważne, podkreślamy, że w cenie zabiegu są wliczone produkty do pielęgnacji makijażu permanentnego w domu, a także druga obowiązkowa wizyta korygująca makijaż. Aby skorzystać z takiej okazji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy http://www.biotekpolska.pl/formularz-zgloszeniowy-dla-modelek/

I tutaj nie ma czego się obawiać, wszystkie linergistki przed przystąpieniem do egzaminu mają ćwiczenia praktyczne na syntetycznej skórze. Podchodzą do egzaminu na prawdziwej modelce dopiero w momencie, gdy do perfekcji opanują wykonywanie makijażu na syntetycznej skórze. Makijaże permanentne podczas egzaminu są wykonywane pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy będą czuwać nad prawidłowym wykonaniem makijażu.