Szkolenie z makijażu permanentnego z Mariką Huhashvili

W dniach 28-30 listopada 2018 w Warszawie, będzie odbywać się szkolenie MasterClass z międzynarodową Mistrzynią PMU Mariką Huhashvili z Izraela. Zobacz co możesz zyskać biorąc udział w tych szkoleniach z makijażu permanentnego. 

szkolenie z Mariką Huhashvili

źródło: botekpolska.pl

W trakcie szkolenia będzie obecny tłumacz, ponieważ kurs odbywa się w języku angielskim, więc nawet jeżeli Wasza znajomość języka angielskiego nie jest zbyt biegła nie musicie się obawiać. W czasie szkolenia, dzięki biotekpolska.pl zapewnione będą także potrzebne materiały do pracy, modelki oraz lunch, a także ciepłe/zimne napoje i przekąski. Po zakończonym szkoleniu otrzymujesz certyfikat wystawiony przez Marikę Huhasvili, a więc masz potwierdzenie uczestnictwa w tym wydarzeniu, a ponadto możesz zachęcić nowe klientki swoimi nowo zdobytymi umiejętnościami. Szkolenie będzie odbywało się przez 3 dni, możesz wybrać jeden bądź wszystkie 3 dni (w przypadku 3 dni możesz skorzystać z bardzo atrakcyjnego rabatu. Na stronie znajdziesz dokładne informacje ile możesz zaoszczędzić).

3 dni szkolenia – 3 nowe techniki

DZIEŃ 1

  • Pigmentacja UST autorską techniką MBS Contourless Lips – Liczba miejsc: 7

DZIEŃ 2

  • BRWI – Spray Powder Brown – Liczba miejsc: 7

DZIEŃ 3

  • KRESKI – Smokey shaded Eyeliner – Liczba miejsc: 10
szkolenie makijaż

źródło: pixabay.com

Jak widzicie, na szkoleniu będziecie mogli poznać ciekawe techniki, makijażu permanentnego ust, makijażu permanentnego brwi, a także oczu. Marika Huhashvili jest Międzynarodową Mistrzynią Makijażu Permanentnego, co powoduje, że teoria przedstawiana na kursie staje się jeszcze bardziej cenna.

Jeżeli natomiast Wasze umiejętności nie są jeszcze aż tak zaawansowane i jesteście dopiero początkującymi linergistkami, Biotekpolska.pl oferuje w listopadzie oraz grudniu wiele podstawowych szkoleń. Podstawowe szkolenie „Basic” trwa 5 dni, natomiast inne techniki w zależności od stopnia zaawansowania 1-2 dni.

Wszystkie niezbędne informacje na temat szkolenia z makijaż permanentnego z Mariką Huhashvili oraz innymi doświadczonymi linergistakmi znajdziecie na stronie Biotekpolska.pl.