Kilka wskazówek, dzięki którym będziesz pięknie wyglądać na siłowni

Makijaż na siłowni, jest raczej najmniej pożądaną rzeczą, wiele z nas jednak nie potrafi z niego zrezygnować i decyduje się iść w makijażu na siłownie. Niestety robimy to bardzo nieumiejętnie i przez to wyglądamy co najmniej śmiesznie.

Jeżeli podkład – to tylko taki!

źródło: pixabay.com

Zrezygnuj z ciężkich podkładów na rzecz podkładów mineralnych w płynie. Pudry bardziej zatykają pory, natomiast podkłady mineralne w płynie nie tylko zapewniają lepsze krycie skóry, ale także pozwalają jej oddychać. Jeżeli nasza twarz nie potrzebuje mocnego krycia, zamiast podkładu zdecyduj się na korektor.

Rzęsy też mogą być ładne

źródło: pixabay.com

Tusz – tak! Ale tylko woodooporny, jak wiadomo na siłowni, wylewamy z siebie 7 poty, nałożenie zwykłej mascary może powodować efekt pandy, a nałożenie woodoodpornej spowoduje, że nie będziemy się musiały niczego obawiać.

Po treningu nowy makijaż

źródło: pixabay.com

Od razu po treningu powinnyśmy dokładnie umyć twarz. Przed wyjściem z siłowni zamiast być w tym samym nałóż nowy! Nie dość, że nic ci się na twarzy nie „zwarzy” to jeszcze zakryjesz wypieki, które powstały podczas treningu.

Raz a dobrze

źródło: pixabay.com

Jednak najlepszym sposobem na ładny wygląd na siłowni jest makijaż permanentny. Jeżeli często chodzimy na siłownie, a dodatkowo mamy mało czasu warto się zastanowić nad zrobieniem takiego makijażu. Możemy zrobić sobie np. same brwi, czy kreski.

Mamy dla was także sposób jak nie martwić się naszym wyglądem. Wystarczy, że… zrobicie swoją własną siłownię! Dzięki siłowni w naszym domu nie będziemy się przejmować tym, czy mamy odpowiedni ubiór i czy nasza twarz wygląda dobrze.

W hop-sport.pl znajdziecie sprzęty, które sprawdzą się do domowych siłowniach, szukajcie także promocji na sprzęty, które was interesują.

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *