Jak wybrać aparat do makijażu permanentnego?

Każda z nas chce olśniewać każdego dnia, ale nie zawsze znajdzie się czas na spędzenie przynajmniej pół godziny przed lustrem i tu z pomocą idzie nam makijaż permanentny. Przyjrzyjmy się bliżej aparatowi do makijażu permanentnego i zwróćmy uwagę na technologie, ułatwiające prace przy wykonywaniu makijażu permanentnego.

Aparat do makijażu permanentnego powinien być dostosowany do twoich potrzeb.

Wybierając aparat do makijażu permanentnego w pierwszej kolejności musimy się zastanowić jak często będziemy z niego korzystać oraz jak dobrze znamy się na sztuce makijażu permanentnego. Osoby, które dopiero zaczynają zabawę z makijażem permanentnym nie muszą inwestować w nie wiadomo jak drogi sprzęt, oczywiście tańszy sprzęt będzie słabszej jakości, ale jednak będzie wystarczająco dobry i sprawdzony można powiedzieć, że w sam raz na początek przygody z makijażem permanentnym.

źródło: biotekpolska.pl

źródło: biotekpolska.pl

Na co zwrócić największą uwagę przy zakupie aparatu do makijażu permanentnego?

Higiena i bezpieczeństwo

Ważną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę przy zakupie urządzenia do makijażu permanentnego jest to, czy ma możliwość używania jednorazowych igieł, przy wykonywaniu zabiegu, najlepiej używać igieł, które są wysterylizowane, każda z igieł powinna być zapakowana sterylnie w oddzielnych blistrach.

Fajnie jest, gdy igła chowa się automatycznie, dzięki takiemu mechanizmowi nie narazimy jej na niepotrzebne bakterie, a siebie uchronimy przed przypadkowym ukłuciem.

Kształt igły czemu jest tak ważny

Zwróć uwagę na kształt igły, igła powinna być tak zaprojektowana by, jak najwięcej produktu znalazło się w miejscu docelowym i dodatkowo nie robiła niepotrzebnych urazów.

Kolejną ważną rzeczą, na jaką należy zwrócić uwagę jest wysunięcie igły, chcemy mieć przecież jak największa kontrole nad tym, jak głęboko chcemy by pigment się znalazł.

Innowacyjne rozwiązania ułatwiające prace przy wykonywaniu makijażu permanentnego.

aparat do makijazu permanentnego

źródło: biotekpolska.pl

Na rynek wchodzą urządzenia, które pozwalają ci na jeszcze większą precyzję. Są zaprojektowane tak, że igła zsynchronizowana jest z konsolą sterującą, to innowacyjne rozwiązanie pozwala ci na utrzymanie stałej prędkości poprzez automatyczną zmianę uderzeń igły, urządzenie to uwzględnia aktualny opór ze strony skóry, dzięki temu jak najwięcej produktu ląduje pod skórą.

Wyobraź sobie, że tym samym pędzlem nałożysz- podkład, korektor, puder i wykonturujesz twarz, nie jest to niemożliwe, ale makijaż nie będzie tak perfekcyjny jakbyś tego chciała. Dlatego zwróć uwagę na to, czy, urządzenie do makijażu permanentnego pozwala na zakładanie różnych typów igieł np.: cienka igła, która pozwoli ci domalować idealne włoski na brwiach, jest to tak samo ważne, jak inny pędzel do podkładu i pudru, przecież nie będziesz się męczyć z pędzlem do produktów mokrych, żeby nałożyć produkt suchy to przecież bardzo co najmniej dziwne.

Mam nadzieje, że teraz już wiesz, na co zwrócić uwagę przy wyborze aparatu do makijażu permanentnego . Dla mnie najważniejsze jest, żeby zabieg był wykonywany w największym możliwie sterylnie warunkach, a dla ciebie?

makijaż permanentny

Comments